MC-TD5.08H09C-0001
Pitch:5.08mm Rated Voltage:400V Rated Current:24A Connection method:Screw connection colour:customizable
  • SUPU ID
    MC-TD5.08H09C-0001
  • Rozstaw
    5.08
  • Liczba połączeń
    9
  • Sposób połączenia
    Screw connection
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    24A
  • Napięcie znamionowe IEC
    400V
  • Napięcie udarowe znamionowe
    4.0KV 4.0KV 4.0KV
  • Prąd znamionowy UL
    15A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V