MC-TD5.08H04C-0001
Pitch:5.08mm Rated Voltage:400V Rated Current:24A Connection method:Screw connection colour:customizable
Kolor
Parametry
  • SUPU ID
    MC-TD5.08H04C-0001
  • Rozstaw
    5.08
  • Liczba poziomów
    Single layer
  • Liczba połączeń
    4
  • Sposób połączenia
    Screw connection
  • Stopień ochrony
    IP20
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    24A
  • Napięcie znamionowe IEC
    400V
  • Kategoria przepięcia
    Ⅲ/Ⅲ/Ⅱ
  • Stopień zanieczyszczenia
    3 2 2
  • Napięcie udarowe znamionowe
    4.0KV 4.0KV 4.0KV
  • Prąd znamionowy UL
    15A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V