MC-TC-F7.5V05P-0001
Pitch:7.5mm Rated Voltage:1000V Rated Current:41A Connection method:Push-in spring connection colour:customizable
  • SUPU ID
    MC-TC/F7.5V5P-0001
  • Rozstaw
    7.5
  • Liczba połączeń
    5
  • Sposób połączenia
    Push in connection
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    41A
  • Napięcie znamionowe IEC
    1000V
  • Napięcie udarowe znamionowe
    6.0KV 6.0KV 6.0KV
  • Prąd znamionowy UL
    36A 36A 5A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V 150V 600V
  • Przekrój przewodu sztywnego
    0.2~10mm²
  • Przekrój przewodu giętkiego
    0.2~10mm²
  • Przekrój przewodu giętkiego, z tulejką
    0.2~10mm²