MC-RU5.08SV22-0001
Pitch:5.08mm Rated Voltage:320V Rated Current:16A colour:customizable
Kolor
Parametry
  • SUPU ID
    MC-RU5.08SV22-0001
  • Rozstaw
    5.08
  • Liczba poziomów
    single layer
  • Liczba połączeń
    22
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    16A
  • Napięcie znamionowe IEC
    320V
  • Kategoria przepięcia
    Ⅲ/Ⅲ/Ⅱ
  • Stopień zanieczyszczenia
    3 2 2
  • Napięcie udarowe znamionowe
    4KV 4KV 4KV
  • Prąd znamionowy UL
    16A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    250V – 300V