MC-RP5.08H20P-I-0001
Pitch:5.08mm Rated Voltage:320V Rated Current:18A Connection method:Push in connection colour:customizable
Kolor
Parametry
  • SUPU ID
    MC-RP5.08H20P-I-0001
  • Rozstaw
    5.08
  • Liczba poziomów
    single layer
  • Liczba połączeń
    20
  • Sposób połączenia
    Push in connection
  • Stopień ochrony
    IP20
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    18A
  • Napięcie znamionowe IEC
    320V
  • Kategoria przepięcia
    Ⅲ/Ⅲ/Ⅱ
  • Stopień zanieczyszczenia
    3 2 2
  • Napięcie udarowe znamionowe
    4.0KV4.0KV4.0KV
  • Prąd znamionowy UL
    15A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V