MC-PH7.62V10-B-0001
Pitch: 7.62mm Rated Voltage:400V Rated Current: 15A colour:customizable
  • SUPU ID
    MC-PH7.62V10-B-0001
  • Rozstaw
    7.62
  • Liczba połączeń
    10
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    400V
  • Napięcie znamionowe IEC
    15A
  • Napięcie udarowe znamionowe
    6.0KV 6.0KV 6.0KV
  • Prąd znamionowy UL
    20A 20A –
  • Napięcie znamionowe UL
    300V 300V –