MC-PF3.5H16P-F-0001
Pitch: 3.5mm Rated Voltage:160V Rated Current: 8A Connection method:Push in Connection colour:customizable
Kolor
Parametry
  • SUPU ID
    MC-PF3.5H16P-F-0001
  • Rozstaw
    3.5
  • Liczba poziomów
    Single layer
  • Liczba połączeń
    16
  • Sposób połączenia
    Push in connection
  • Stopień ochrony
    IP20
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    160V
  • Napięcie znamionowe IEC
    8A
  • Napięcie udarowe znamionowe
    2.5KV 2.5KV 2.5KV
  • Prąd znamionowy UL
    8A 8A 8A
  • Napięcie znamionowe UL
    150V 50V 150V
  • Przekrój przewodu sztywnego
    0.2-1.5mm²
  • Przekrój przewodu giętkiego
    0.2-1.5mm²
  • Przekrój przewodu giętkiego, z tulejką
  • Długość odcinania izolacji
    10mm