MC-PB5.08H13C-F-0001
Pitch: 5.08mm Rated Voltage:320V Rated Current: 12A Connection method:Screw connection colour:customizable
Kolor
Parametry
  • SUPU ID
    MC-PB5.08H13C-F-0001
  • Rozstaw
    5.08
  • Liczba poziomów
    Single layer
  • Liczba połączeń
    13
  • Sposób połączenia
    Screw connection
  • Stopień ochrony
    IP20
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    320V
  • Napięcie znamionowe IEC
    12A
  • Napięcie udarowe znamionowe
    4.0KV 4.0KV 4.0KV
  • Prąd znamionowy UL
    10A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V