MC-PA7.5V04-F-0002
Pitch: 7.5mm Rated Voltage:630V Rated Current: 18A colour:customizable
  • SUPU ID
    MC-PA7.5V04-F-0002
  • Rozstaw
    7.5
  • Liczba połączeń
    4
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    630V
  • Napięcie znamionowe IEC
    18A
  • Napięcie udarowe znamionowe
    6.0KV 6.0KV 6.0KV
  • Prąd znamionowy UL
    15A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V