MC-PA5.08V09-G-0002
Pitch: 5.08mm Rated Voltage:320V Rated Current: 18A colour:customizable
  • SUPU ID
    MC-PA5.08V09-G-0002
  • Liczba połączeń
    9
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    320V
  • Napięcie znamionowe IEC
    18A
  • Prąd znamionowy UL
    15A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V