MC-PA3.81V04-I-0002
Pitch: 3.81mm Rated Voltage:160V Rated Current: 8A colour:customizable
Kolor
Parametry
  • SUPU ID
    MC-PA3.81V04-I-0002
  • Rozstaw
    3.81
  • Liczba poziomów
    Single layer
  • Liczba połączeń
    4
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    160V
  • Napięcie znamionowe IEC
    8A
  • Napięcie udarowe znamionowe
    2.5KV 2.5KV 2.5KV
  • Prąd znamionowy UL
    8A – 8A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V