MC-DTM3.81H28C-0001
Pitch:3.81mm Rated Voltage:160V Rated Current:8A Connection method:Screw connection colour:customizable
Kolor
Parametry
  • SUPU ID
    MC-DTM3.81H28C-0001
  • Rozstaw
    3.81
  • Liczba poziomów
    Multi-Layer
  • Liczba połączeń
    28
  • Sposób połączenia
    Screw connection
  • Stopień ochrony
    IP20
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    8A
  • Napięcie znamionowe IEC
    160V
  • Kategoria przepięcia
    Ⅲ/Ⅲ/Ⅱ
  • Stopień zanieczyszczenia
    3 2 2
  • Napięcie udarowe znamionowe
    2.5KV 2.5KV 2.5KV
  • Prąd znamionowy UL
    10A – 10A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V
  • Przekrój przewodu sztywnego
    0.2-1.0mm²
  • Przekrój przewodu giętkiego
    0.2-1.0mm²
  • Przekrój przewodu giętkiego, z tulejką
  • Specyfikacja śruby blokującej
    M2
  • Moment śruby blokującej
    0.2-0.5N.m
  • Specyfikacja śruby mocującej
  • Długość odcinania izolacji
    5mm