MC-DPAN3.5H06-F-BK-2600
Pitch:3.5mm Rated Voltage:160V Rated Current:8A colour:customizable
  • SUPU ID
    MC-DPAN3.5H06-F-BK-2600
  • Rozstaw
    3.5
  • Liczba połączeń
    6
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    160V
  • Napięcie znamionowe IEC
    8A
  • Prąd znamionowy UL
    8A – 8A
  • Napięcie znamionowe UL
    150V – 150V