MC-DPA3.81H40-F-0002
Pitch:3.81mm Rated Voltage:160V Rated Current:8A colour:customizable
  • SUPU ID
    MC-DPA3.81H40-F-0002
  • Rozstaw
    3.81
  • Liczba połączeń
    40
  • Zakres temperatury roboczej
    -40~+105℃
  • Prąd znamionowy IEC
    160V
  • Napięcie znamionowe IEC
    8A
  • Prąd znamionowy UL
    8A – 8A
  • Napięcie znamionowe UL
    300V – 300V